Верховна Рада схвалила проєкт закону про державну підтримку малого й середнього бізнесу

3 вересня Верховна Рада України внесла зміни до Держбюджету-2020 щодо надання державних гарантій на портфельній основі. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Кабміну.

Запропонований інструмент спрямований на підтримку державою малого та середнього підприємництва, які у більшості випадків мають високий кредитний ризик, у тому числі, через відсутність  достатнього для банків забезпечення своїх кредитних зобов’язань. 

«Урядом здійснюються усі можливі заходи для забезпечення підтримки бізнесу в умовах карантинних обмежень та для швидкого відновлення і розвитку  економіки після кризи. Завдяки запропонованому урядом механізму, який сьогодні схвалив парламент, 5 мільярдів гривень у вигляді державних гарантій на портфельній основі може бути спрямовано на підтримку малого та середнього бізнесу», — зазначив заступник міністра фінансів Василь Шкураков.

Граничний обсяг надання державних гарантій на портфельній основі на 2020 рік становить 5 млрд грн. Подібні механізми надання державної  підтримки  використовується багатьма європейськими країнами для стимулювання економіки під час коронакризи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *