Верховна Рада України затвердила держпідтримку для фермерських господарств

Верховна Рада України на засіданні 24 вересня ухвалила у другому читанні внесений урядом законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств» (реєстр. №4046). 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на rada.gov.ua.

Прийнятим законопроєктом встановлено склад земельних ділянок фермерських господарств, визначено коло одержувачів державної підтримки через Український державний фонд підтримки фермерських господарств та уточнено деякі поняття щодо визначень виду фермерського господарства.

Зокрема, законопроєкт регламентує надання фермерським господарствам, у т.ч. новоствореним, фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету, в т.ч. через Український державний фонд підтримки фермерських господарств, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Також встановлюється, що сімейним фермерським господарствам може надаватися додаткова державна підтримка в порядку, передбаченому Законом України «Про державну підтримку сільського господарства України», у т.ч. на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Ще одна норма прийнятого закону визначає, що фермерському господарству, вік голови якого не перевищує 35 років (включно), надається грошова допомога за рахунок коштів державного бюджету в розмірі та порядку, які затверджуються урядом України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *