Відпускні ціни на капусту за тиждень виросли на 30%

Після короткочасного зниження цін на білоголову капусту, відпускні ціни в цьому секторі цього тижня знову зросли. Стрімке скорочення запасів капусти в господарствах призвело до того, що фермери почали згортати продажі якісної продукції, що й призвело до зростання цін цього тижня. Цю інформацію підтвердили й оптовики, які відзначили загальне зниження пропозиції капусти на ринку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, на сьогодні відпускні ціни на білоголову капусту вже піднялися до 8-13 грн/кг, що в середньому на 30% вище, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Однією з основних причин зростання цін у цьому сегменті є скорочення пропозиції білоголової капусти, оскільки багато українських виробників завершили продаж наявних запасів. Оптовики також завершили продаж раніше закуплених партій і зараз активно поповнюють свої запаси, що призвело до зростання цін на ринку білоголової капусти. 

Варто зазначити, що сьогодні українська білоголова капуста продається в середньому на 22% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Однак багато ключових гравців ринку вважають, що зростання цін у цьому секторі має тимчасовий характер. Вони стверджують, що більшість великих виробників почнуть продавати цей продукт на початку лютого, що призведе до збільшення пропозиції капусти на ринку, і відпускні ціни почнуть знижуватися.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *