Виробництво біопалива вигідне і бізнесу, і державі, – Віталій Головня

Український бізнес зацікавлений у виробництві біометану. Вже є перший біометановий завод і заплановано відкриття нових до кінця року, повідомив заступник Мінагрополітики Віталій Головня під час зустрічі з радником з питань торгівлі Торгово-економічного відділу Представництва ЄС в Україні Анн Берсіо.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

За словами заступника Міністра, важливий напрямок розвитку галузі – експорт біометану, зокрема, на європейський ринок. Відповідний законопроект № 9456 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо митного оформлення біометану» вже підготовлений до першого читання.

«Виробництво біометану та біогазу вигідно бізнесу і державі. Переробка відходів сільськогосподарських та тваринництва – це додаткова ефективність і додана вартість для аграріїв. Також це органічні добрива в результаті переробки відходів», – зазначив Віталій Головня.

Заступник Міністра додав, що ринок виробництва біометану буде  розвиватися швидше, якщо європейський бізнес відкриє в Україні підприємства з виробництва обладнання для біометанових заводів. Крім того, для аграріїв, які через повномасштабне вторгнення рф працюють у складних умовах, важлива підтримка. Зокрема, надання грантів та доступних кредитів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *