Виробники олійних культур очікують зростання цін

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 20 – 27 листопада.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня не прослідковувалося нових та фундаментальних подій на ринку кукурудзи, які б спонукали рух цін до підвищення. Індикативи знаходилися у вузькому діапазоні та дещо знижувалися на завершення аналізованого періоду. Ціни на пшеницю також залишалися відносно стабільними.

«Ринок олійних культур продовжував балансувати на високому рівні завдяки активному експортному попиту з боку Єгипту та Туреччини, а також стримуванню продажів виробниками, які очікують зростання цін», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 27 листопада:

  • кукурудза – 4 590,38 грн/т (-1,64%);
  • пшениця 2 клас – 6 183,68 грн/т (+0,67%);
  • пшениця 3 клас – 5 285,73 грн/т (+0,11%);
  • пшениця фуражна – 4 556,06 грн/т (+0,25%);
  • соя – 13 938,77 грн/т (+0,81%).

На світовому ринку зернових та олійних прослідковувалося падіння на завершення тижня. Глобальний ринок пшениці,на який особливо впливає постійне постачання з боку країни-терориста, демонструє ознаки стагнації цін у короткостроковій перспективі, оскільки країни-імпортери залишаються добре забезпеченими.

«На світовому ринку ф’ючерси на соєві боби мали неоднозначну тенденцію – спочатку підвищуючись, а наприкінці тижня – втрачаючи позиції. Увага ринку зосереджується також на експортних продажах і розвитку врожаю в Південній Америці. Очікується, що викликана погодними умовами нестабільність вплине на потенційну врожайність у Бразилії», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *