Внаслідок злиття EURALIS Semences і CAUSSADE Semences Group виникла компанія Lidea

Об’єднання EURALIS Semences та CAUSSADE Semences Group набуває чинності з 1 вересня 2020 року. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз EURALIS Semences.

Як одна із 10 найбільших світових компаній, що займаються польовим насінням, ця нова організація має на меті завоювати лідерські позиції по деяких культурах у рамках  розширеної Європи.

У бізнесі з жорсткою конкуренцією це завершене злиття передбачає низку переваг. По-перше, дозволяє новій організації досягти критичного розміру, зважаючи на те, що за останні роки кількість злиттів зросла. По-друге, воно надає можливість продовження промислових та науково-дослідних інвестицій, необхідних для розвитку діяльності, й, відповідно, суттєвого зміцнення позиції брендів, присутніх на європейських ринках. Результатом стане і широкий асортимент продукції та сортів, визнаних фермерами і дистриб’юторами, а також амбіція розвиватися на існуючих та нових територіях.

Управління

П’єр Пейджс призначений головою Ради директорів нової організації. Він також є віце-президентом EURALIS. Як фермер у В’єллі, П’єр Пейджс є виробником насіння, кукурудзи та зернових культур.

П’єр Флай Сент-Марі призначений Генеральним директором Lidea. З березня 2019 року – генеральний директор CAUSSADE Semences Group, також він має 30-річний міжнародний досвід у галузі сільськогосподарських поставок: раніше він обіймав посаду віце-президента CORTEVA в Європі та Африці, після того як працював керівником DOW AGROSCIENCES в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Основне завдання

Основне завдання Lidea — створити та запропонувати в територіальній близькості до своєї екосистеми способи мати спеціалізоване та стійке багатовидове насіння, яке створюватиме додаткову вартість протягом року. Йдеться про участь у розвитку сільськогосподарських практик, підтримку фермерів у цих змінах та сприяння збереженню прибутковості їхніх господарств.

Новий корпоративний стиль

Було обрано назву Lidea — сучасний, відмінний від попередніх міжнародний бренд, який несе в собі ідеї новизни, не нехтуючи своїм корінням, оскільки кожна з літер у цій назві походить принаймні від одного з двох оригінальних брендів. Lidea легко вимовити та запам’ятати; звучання цієї назви позитивне та підкреслює творчість і новаторство створеної організації.

Нова організація у ключових показниках

  • Понад 2000 найманих працівників
  • 350 мільйонів євро обороту
  • 8 виробничих локацій у Франції, Румунії, Україні, Іспанії, а незабаром і в Росії
  • 17 дослідницьких станцій по всій Європі
  • Понад 30 мільйонів євро щорічно інвестується у промисловість та науково-дослідну діяльність
  • 45 тис. гектарів виробництва в 5 країнах
  • Активність у різних культурах: кукурудза, соняшник, ріпак, зернові культури, кормові культури, соя, сорго, бобові

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *