У Бердянську пройшов фестиваль локальних фермерів Local Farmer Fest

Протягом двох днів 23 та 24 серпня Бердянськ приймав фестиваль локальних фермерів Local Farmer Fest. Проводився він за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID), сервісу доставки фермерських продуктів REVEN LAVKA (Запорізька область) та при підтримці міської влади.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на bmr.gov.ua.

У фестивалі Local Farmer Fest взяли участь п’ятдесят фермерів — виробників крафтової продукції з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Луганської областей. Вони приїхали до Бердянська, щоб запропонувати свою продукцію усім охочим.

Участь у фестивалі взяли виробники сиру, ковбас, меду, солодощів, напоїв, соусів, джемів, морепродуктів. Свою продукцію гостям заходу пропонували скуштувати і придбати.

Для декого з фермерів це був перший досвід участі у фестивалях і можливість заявити про себе.

На фестивалі фермери проводили майстер-класи та лекції з виготовлення крафтових смаколиків. 

Також для гостей відбулося гастрошоу, на якому шеф-кухар ресторану з Києва показав, як правильно і швидко обсмажити стейк вдома. 

Глядачів потім пригостили стейками. Також гості фестивалю могли спробувати смаженого на вогні цапа і плов за узбецьким рецептом. 

Під час фестивалю відбувся і розіграш кошика зі смаколиками від фермерів. Гості отримали подарунки за правильні відповіді на питання з історії та географії України. Серед смаколиків були крафтові сири, делікатеси з м’яса, фріпси (сушені фрукти), пастила, мед, чай.

Для усіх, хто завітав на фестиваль, був і перегляд українських комедій просто неба.

Захід проводився з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *