У Бразилії випробовують комплекс із трьох агродронів під єдиним управлінням

Якщо обприскування за допомогою одного безпілотника – це вже визнане рішення для тисяч виробників, то уявіть собі цілий рій таких дронів. Це стало реальністю для дрона EA-30X-Pro, представленого в Бразилії китайською компанією Eavision.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Ця модель здатна працювати в команді з трьох пристроїв одночасно з одним оператором. Основна перевага – більше охоплення території за того ж рівня точності, економічності та простоти управління, що й у звичайних безпілотників.

Потрійний комплект пристроїв збільшує втричі продуктивність покриття: з 22,5 га/год для одного дрона до понад 60 га/год.

EA-30X-Pro має й інші важливі вдосконалення, як-от датчики та радарні системи для уникнення перешкод, точності та оперативності, що підвищує безпеку польотів та ефективність застосування. Місткість кожного апарату становить 30 літрів.

БПЛА також оснащений системами стабільного зображення First Person View (FPV), а також нічною навігацією та комплектами розподілу, що забезпечують стабільну та безперервну роботу в умовах високої температури та вологості.

Дрон здатен розподіляти добрива та агрохімікати як у гранулах, так і в розчині, з точністю до 10 см.

EA-30X PRO оснащений інтелектуальним акумулятором, який забезпечує від 8 до 12 хвилин польоту і може бути швидко заряджений за 10 хвилин. Обладнання працює з кінематичним коректором позиціювання в реальному часі (RTK), який працює з трьома системами (GPS, Glonass і Beidou), використовуючи від 36 до 39 супутників.

Модель може розвивати швидкість до 36 км/год. За словами компанії, EA-30X PRO – єдиний на ринку, який може літати лише за 70 см над ціллю, тоді як іншим конкурентам потрібно щонайменше 1,5 м.

Компанія Eavision також оголосила про інвестиції в розмірі 4 млн євро в будівництво свого першого заводу в Бразилії. Підприємство може бути відкрито вже 2023 року. Буде створено понад 160 робочих місць, а підприємство займатиметься здебільшого складанням та обслуговуванням обладнання.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *