У чергах на заблокованих пунктах пропуску – майже 11 тисяч вантажівок

Згідно з даними Державної митної служби України у чергах на виїзд з Польщі та у системі «еЧерга» на виїзд з України в очікуванні можливості перетнути кордон вже налічується загалом майже 11 тисяч вантажівок.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор.

Так, на пункті пропуску «Шегині-Медика», який польські фермери будуть блокувати до 3 січня, пропуск автобусів та легковиків здійснюється у звичайному режимі, проте вантажні транспортні засоби не пропускають взагалі.

Перед п/п «Медика» у напрямку «в’їзд в Україну» черга з вантажівок налічує близько 1500 авто. Зі сторони України реальна черга відсутня, але у системі «еЧерга» в очікуванні можливості перетнути кордон перебуває близько 1000 вантажних автомобілів.

Пункт пропуску «Рава-Руська-Хребенне» також заблоковано. Черга вантажних автомобілів на польській стороні становить 600 авто. У системі «еЧерга» наразі зареєстровано 1022 вантажівки.

Також триває блокування роботи пункту пропуску «Краківець-Корчова». Черга у напрямку «в’їзд в Україну» з вантажних автомобілів на польській стороні налічує понад 1700 одиниць.

Польські перевізники також блокують МПП «Ягодин-Дорогуск». Станом на ранок четверга перед цим пунктом пропуску накопичилося 800 вантажівок на в’їзд, на виїзд очікує 100 транспортних засобів. У системі «еЧерга» зареєстровано 2239 вантажних автомобілів на виїзд з України.

«Водночас за непідтвердженою інформацією є наміри поширити блокування також на пункт контролю «Нижанковичі-Мальховіце». Там електронна черга з вантажних автомобілів на виїзд з України зросла з 1300 до 2000 автомобілів», – додали у Митній службі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *