У Дубаї запрацювала найбільша у світі вертикальна ферма

У Дубаї створили найбільшу в світі вертикальну ферму, розташовану поряд з аеропортом. На площі 31 тисячу квадратних метрів зможуть вирощувати до 900 тонн листової зелені на рік.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на hmarochos.kiev.ua.

Загалом 90% свіжих продуктів у Дубаї імпортовані з Європи чи інших країн. Щоб це змінити, Emirates Flight Catering уклала угоду з бостонською компанією щодо будівництва ферми, на якій вирощуватимуть салат, руколу, шпинат та іншу зелень.

Ферма, під назвою ECO-1, використовує на 95% менше води, ніж потрібно для вирощування зелені в полі, а також не потребує пестицидів або гербіцидів завдяки контрольованому середовищу. Світло, вологість та поживні речовини регулюються штучним інтелектом. Оскільки зелень вирощується в контрольованих умовах і відразу вирушає до магазинів або авіакомпаній, її не потрібно мити перед вживанням.

Продукти місцевого виробництва, як правило, мають нижчий вуглецевий слід через меншу кількість переміщень від ферми до тарілки. Водночас компанія відмовилася повідомити, скільки енергії використовуватиме ферма (освітлення від вертикальних ферм та кондиціювання повітря є головними факторами шкідливих викидів). Компанія заявляє, що використовує максимально ефективні системи.

Ферма працює на традиційній енергії, хоча у майбутньому компанія планує використати сонячну енергію.

Арабські Емірати нещодавно інвестували 100 мільйонів доларів у сільське господарство, у тому числі в новий дослідницький центр, який працює над покращенням методів та технологій вертикального землеробства.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *