Главная / АГРОНОВИНИ / У Фірташа пообіцяли оскаржувати в суді рішення АМКУ розділити Ostchem

У Фірташа пообіцяли оскаржувати в суді рішення АМКУ розділити Ostchem

Group DF олігарха Дмитра Фірташа буде оскаржувати «у судах всіх рівнів» рішення АМКУ примусово розділити группу компаній Ostchem і накласти штраф на «НФ Трейдінг» у розмірі 107 мільйонів гривень. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

«Дане рішення є тенденційним, ухвалене на підставі аргументів сумнівної якості з грубим порушенням законодавства», — заявили у групі.

Також у Group DF заявили про лобіювання інтересів із боку конкурентів української хімічної промисловості.

«Деякі оцінки і положення не витримують ніякої критики і свідчать про лобіювання інтересів з боку конкурентів української хімічної промисловості. Таким чином, своїм рішенням АМКУ фактично вирішив стратегічне завдання насамперед російських конкурентів по знищенню вітчизняного хімпрому», — зазначається у заяві.

Також підкреслюється, що дане рішення ставить під загрозу існування української хімічної промисловості.

«Ми згодні з експертами, які вважають, що дане рішення АМКУ створює загрозу для економіки України в цілому, тому що створює небезпечний прецедент щодо примусового поділу для цілої низки галузей промисловості і українських компаній», — додали у Group DF.

Зазначається також, що група «не перший рік відбиває атаки конкурентів, які в тому числі, використовують лобістський ресурс всередині української влади».

«Ми вважаємо, що сьогоднішнє рішення — це одна з останніх спроб корупціонерів зі старої влади виконати замовлення і дати можливість конкурентам захопити український ринок», — заявили в групі.

І додали, що в зв’язку з цим сподіваються, що «АМКУ незабаром отримає нове керівництво, яке об’єктивно розбереться в ситуації і буде діяти в інтересах українських виробників».

Окрім того, у групі пообіцяли оскаржуватимуть рішення Антимонопольного комітету в суді.

«З огляду на те, що рішення АМКУ прийняте з грубими порушеннями закону, процедури, без доказів і аргументів, Group DF безумовно буде оскаржувати це рішення в судах усіх рівнів, і ми не сумніваємося в тому, що нам вдасться захистити інтереси українського виробника і зберегти вітчизняний хімпром» , — резюмували в групі.

Нагадаємо, що 5 вересня 2019 року АМКУ ухвалив рішення примусово розділити групу компаній Ostchem Дмитра Фірташау частині виробників азотних мінеральних добрив і накласти на «НФ Трейдінг Україна» штраф у розмірі 107 мільйонів гривень.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні виробництво зерна в 2020 році може скласти близько 73 млн тонн — ІА «АПК-Інформ»

З урахуванням офіційних даних щодо посівних площ під культурами і оперативних даних із урожайності зібраних ...

David Montgomery Womens Jersey