Главная / АГРОНОВИНИ / У Кіровоградській області вирощують горіхи з червоним ядром

У Кіровоградській області вирощують горіхи з червоним ядром

До недавнього часу у всьому світі, горіхи, мають червоне ядро, яке помилково вважалися дефектними. Однак завдяки науковій роботі каліфорнійських вчених, вдалося довести, що подібний незвичайний зовнішній вигляд горіха — не наслідок невідомої хвороби, а генетично обумовлений наслідок перезапилення цілої плеяди різних сортів горіха. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Одними з перших подібних сортів вивели українські вчені з Нікітського ботанічного саду, та дали йому промовисту назву «Пурпурне».

Зараз ціна горіхів цього сорту значно вище, ніж у традиційних білих. Найчастіше їх замовляють ресторани та подають з десертами, або додають в салати.

«Можна довго розповідати про його яскравий гармонійний солодкуватий смак, про регулярну врожайності (68,8 ц/га). Але більшість людей все одно звикли до білого горіху.

Якщо говорити про експорт — з одного боку ринок вимагає білого як папір горіха, а з іншого боку — я вірю, що горіх незвичайного кольору та високих смакових характеристик може зайняти гідне місце на світовому ринку», — говорить фермер з Кіровоградської області (Україна) Олександр, саме він вже давно вирощує червоний горіх.

Якщо говорити про експорт — з одного боку ринок вимагає білого як папір горіха, а з іншого боку — я вірю, що горіх незвичайного кольору та високих смакових характеристик може зайняти гідне місце на світовому ринку», — говорить фермер з Кіровоградської області Олександр , саме він вже давно вирощує червоний горіх.

Зараз Олександр — один з небагатьох, хто займається вирощуванням унікального горіха червоного сорту. За словами аграрія, на сьогоднішній день, щоб налагодити експорт червоного горіха, «потрібна перемога смакових характеристик над стандартами ЄС».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У Канаді відправили найдовший поїзд із зерном — 167 вагонів

Залізниця Canadian Pacific відправила поїзд зі 167 зерновозами, що є рекордною довжиною.  Про це пише ...

David Montgomery Womens Jersey