У Києві планують провести міжнародні агропромислові виставки

У Міжнародному Виставковому Центрі у Києві 14 – 16 лютого 2024 року планується провести міжнародні агропромислові виставки «Зернові технології 2024», «Agro Animal Show 2024»  та «Фрукти. Овочі. Логістика 2024», які об’єднають фахівців у галузях зернового господарства, тваринництва, птахівництва та плодоовочевої галузі.

Зернові технології 2024 – міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві.

В рамках виставки буде представлено: обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для мукомельної, круп’яної промисловості, елеваторів та хлібоприймальних пунктів, навантажувально-розвантажувальну техніку, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніку та технології для виробництва зернової продукції, біоенергетику.

Agro Animal Show 2024 – міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва.

В рамках виставки буде представлено техніку та обладнання для тваринницької галузі, будівництво тваринницьких комплексів, птахофабрик, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології утилізації відходів, техніку та обладнання для утримання та годування тварин та птиці.

Фрукти. Овочі. Логістика 2024 – міжнародна виставка промислового овочівництва, садівництва та виноградарства.

В рамках виставки буде представлено різноманіття насіннєвого матеріалу та  нові колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарську техніку, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції, логістику, добрива, промислове садівництво, інформаційні технології та сервіс.

Контакти:
+38 050 382 7431
[email protected]

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *