Главная / АГРОНОВИНИ / У липні значення Індексу продовольчих цін ФАО дещо знизився

У липні значення Індексу продовольчих цін ФАО дещо знизився

Середнє значення Індексу продовольчих цін ФАО (ІПЦФ) в липні 2019 року склало 170,9 пункти, що на 1,1 відсотки (1,8 пункти) нижче в порівнянні з червневим показником і на 2,3 відсотки вище в порівнянні рівня липня 2018 року. Скорочення значення Індексу в порівнянні з рівнем попереднього місяця пояснюється зниженням цін на деякі види зернових, молочну продукцію і цукор на тлі лише незначного зміцнення котирувань м’яса і рослинних олій. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр «УЗА».

Середнє значення Індексу цін на зернові ФАО в липні скоротилося до 168,6 пункти, що на 2,7 відсотки (4,6 пункти) нижче в порівнянні з червневим показником і майже на 4,1 відсотки вище в порівнянні з рівнем відповідного періоду минулого року. Липневе падіння зумовлене зниженням котирувань пшениці і кукурудзи. Незважаючи на зниження видів на урожай пшениці в деяких країнах, наявність значних експортних запасів і зберігаються очікування рекордного рівня виробництва які продовжують стримуючий вплив на міжнародні ціни. Після різкого зростання в червні міжнародні ціни на кукурудзу також знизилися, чому сприяла наявність значних експортних запасів, перш за все в Аргентині і Бразилії. При цьому значення індексу цін ФАО на всі види рису ось уже п’ятий місяць поспіль залишаються стабільними на тлі в цілому стриманої ситуації на ринках.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна та Білорусь посилять співпрацю в аграрній сфері

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і міністр сільського господарства і ...

David Montgomery Womens Jersey