У Мінагрополітики обіцяють активно протидіяти аграрному рейдерству

Міністерство аграрної політики готове брати активну участь у протидії аграрному рейдерству, заявив заступник міністра аграрної політики Тарас Дзьоба під час круглого столу «Громадська антирейдерська платформа. Презентація та обговорення заходів протидії рейдерству та захисту права власності в умовах ринку землі».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrinform.

«Наше відомство перебуває в процесі інституційної трансформації, на передньому краї інституційних змін в країні. Ми відіграємо провідну роль в проведенні земельної реформи і пов’язаних з цим процесів. Мінагрополітики готове активно долучатися до співпраці з громадами у протидії рейдерству. Разом з Держгеокадастром будемо вживати всіх необхідних заходів з цього приводу», — заявив Дзьоба.

Круглий стіл «Громадська антирейдерська платформа. Презентація та обговорення заходів протидії рейдерству та захисту права власності в умовах ринку землі» організовано за ініціативи Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад». 

Під час круглого столу йшлося про актуальні питання та заходи протидії рейдерству у сфері аграрних відносин. Зокрема, було анонсовано відкриття «гарячої лінії» правової допомоги у випадках рейдерства у аграрній сфері за номером (044) 585-90-10.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *