Кінець здорожчанню: експерт озвучив несподіваний прогноз цін на цукор

Ціни на цукор в Україні найближчим часом можуть знизитися до 22-25 гривень за кілограм з нинішніх 30 гривень, але не опустяться нижче 20 гривень через низку причин, розповів генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Роман Сластьон.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу асоціації.

За його словами, зниження цін на цукор очікується у зв’язку з початком нового сезону цукроваріння. На сьогоднішній день в Україні переробку цукрових буряків запустили два заводи із 30, що планували працювати цього сезону.

«Ціни на цукор, цілком можливо, найближчим часом знизяться до 22-25 грн/кг, але в той же час нижче за 20 грн/кг ціна навряд чи буде через низку інших факторів — таких, як високі ціни на цукор на світовому ринку», — пояснив Сластьон.

Виробництво цукру в Україні за минулий сезон (вересень 2020 – серпень 2021) скоротилося до 1,1 млн тонн, що на третину менше в порівнянні з попереднім сезоном (1,48 млн тонн). Через дефіцит цукрових буряків країна імпортувала як сировину, так і готовий цукор.

Цього сезону (вересень 2021 – серпень 2022) в Міністерстві економіки України очікують збільшення виробництва цукру — до 1,4 млн тонн, що на 30% більше, ніж минулого сезону.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *