Главная / АГРОНОВИНИ / У Молдові будуть навчати професіями бджоляра та виробника ягід

У Молдові будуть навчати професіями бджоляра та виробника ягід

У Молдові випускників шкіл навчатимуть професіями бджоляра та виробника ягід. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Прийом документів від абітурієнтів на відповідні професії почали професійні училища в Бубуєч і Ніспорень — єдині в республіці училища, які готують фахівців у галузі бджільництва та виробництва ягід, повідомляє видання «Молдпрес».

Як зазначила директор училища в Бубуєч Зінаїда Сажин, зараз випускники у напрямку бджільництва дуже затребувані, оскільки бджолярам, ​​у яких є не менше 100 вуликів, потрібні помічники.

«У той же час випускники училища можуть відкрити свій бізнес, і тому є безліч прикладів…», — пояснила вона.

У той же час в поточному навчальному році професійне училище в Ніспорень вперше в Молдові відкриє спеціальність «Виробник ягід». Ця область, яка швидко стає надзвичайно популярною, стикається з браком кваліфікованих робітників, що підтверджує і Асоціація Pomusoarele Moldovei.

Відомо, що для забезпечення підготовки фахівців в області виробництва ягід школа була оснащена обладнанням, наданим USAID. Термін навчання — 2 роки. Всі учні забезпечуються гуртожитком, стипендією та харчуванням.

До інформації: в 2018 році Україна втратила статус третього в світі експортера меду, вивезення якого з країни в минулому році зменшилося більш ніж на чверть.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна та Білорусь посилять співпрацю в аграрній сфері

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і міністр сільського господарства і ...

David Montgomery Womens Jersey