Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні та Росії обвалилися ціни на кавун — огляд ринку за 30-й тиждень 2019 р.

В Україні та Росії обвалилися ціни на кавун — огляд ринку за 30-й тиждень 2019 р.

Неоднозначна цінова ситуація на ринку кавунів протягом звітного періоду відзначалася в країнах регіону моніторингу проекту EastFruit. З одного боку, погодні умови, що встановилися сприятливі та призвели до збільшення пропозиції кавуна з господарств в основних країнах-виробниках. І, як результат, аналітики проекту зафіксували обвал цін в даному сегменті на ринках України та Російської Федерації, до $0,07 кг та $0,10 кг відповідно.

 

 

 

 

 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Саме в Україні та Росії до кінця звітного періоду пропонувалися найбільш дешеві кавуни в регіоні, і передумов до зміни сталих цінових тенденцій не спостерігалося. Подешевшав кавун за результатами тижня, що минає і на ринках Молдови та Польщі: до $0,17 кг і $0,38 кг відповідно. Але, незважаючи на останнє зниження цін, саме в Польщі дана продукція залишалася найдорожчою в регіоні моніторингу проекту.

З іншого боку, на ринках Білорусі та Таджикистану аналітики проекту фіксували зростання цін в сегменті кавуна протягом усього звітного періоду, до $0,30 кг і $ 0,26 кг відповідно, так як обсяги пропозиції не повністю задовольняли попит з боку покупців.

Менш істотні зміни протягом звітного проекту фахівці EastFruit відзначали на ринки дині. Зважаючи на збільшення пропозиції продукції на ринку, продавці в Російській Федерації та Молдові незначно знизили відпускні ціни на дині, які до кінця звітного періоду встановилися на рівні $0,40 кг та $0,34 кг відповідно.

У той же час, недостатня пропозиція дині на ринку Білорусі призвело до зростання цін в даному сегменті з $0,88 кг до $0,99 кг. При цьому, подорожчання продукції ніяк не відбилося на темпах реалізації, так як попит залишався на високому рівні. В Узбекистані фермери піднімали ціни на дині з іншої причини, зокрема, через активізацію експорту. Але навіть після подорожчання до $0,14 кг, саме в Узбекистані, як і тижнем раніше, пропонувалася найдешевша диня в регіоні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні виробництво зерна в 2020 році може скласти близько 73 млн тонн — ІА «АПК-Інформ»

З урахуванням офіційних даних щодо посівних площ під культурами і оперативних даних із урожайності зібраних ...

David Montgomery Womens Jersey