Главная / АГРОНОВИНИ / У справі проти гліфосату в США вперше судитиметься неповнолітній

У справі проти гліфосату в США вперше судитиметься неповнолітній

Хворий на рак дванадцятирічний Джейк Белла з США, буде першою дитиною, що прийматиме участь у судових процесах проти агрохімічної компанії Monsanto. Адвокати Джейка Белла стверджують, що діагноз неходжкінської лімфоми (НХЛ) було викликано неодноразовим впливом пестицидів на основі гліфосату. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на proty-pestycydiv.co.ua.

У своїй заяві адвокати юридичної фірми Baum Hedlund попросили розпочати судовий процес до кінця цього року. Адвокати компанії Monsanto у свою чергу виступили проти цього, стверджуючи, що їм потрібно більше часу для підготовки, враховуючи особливості наукових підтверджень щодо передбачуваної причинно-наслідкової хвороби дитини.

Повідомляється, що в Джейка розвинулася В-клітинна лімфома, він був госпіталізований та проходив курс хіміотерапії. На даний час хлопчик перебуває в стадії ремісії. Рішення про швидкий розгляд судової справи очікується в кінці липня. Судові засідання будуть проходити у Верховному суді Лейк-Каунті в Лейкпорті, штат Каліфорнія.

Джейк Белла, ймовірно буде першою хворою на рак дитиною, котра притягне компанію Monsanto до суду.

Ще один судовий позов, був поданий від імені хворої дитини 12 липня до Вищого суду округу Аламеда (Каліфорнія) також фірмою Baum Hedlund. У цьому випадку позивачами хворої на рак дівчинки є її батьки, Річард та Ронза Баргас. У судовому позові вказується, що дитині поставили діагноз неходжкінської лімфоми.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Прибутковість вирощування лохини в Україні істотно впала

Через несподівані морози врожай лохини в Україні карколомно знизився, впала й прибутковість її вирощування. До ...

David Montgomery Womens Jersey