Главная / АГРОНОВИНИ / У «Нібулоні» наближається до завершення збиральна кампанія ранніх зернових

У «Нібулоні» наближається до завершення збиральна кампанія ранніх зернових

Збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «Нібулон» наближається до завершення. Так, прибрати залишилося вже менше 13 тис. га (36% від плану), тому при сприятливих погодних умовах до кінця липня підприємства компанії повинні відзвітувати про завершення робіт. Про це 18 липня повідомила прес-служба компанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Як зазначив заступник генерального директора по сільськогосподарському виробництву Костянтин Хмельницький, незважаючи на те, що початок збирання припав на третю декаду червня, темпи збирання досить високі і географія прибирання широка за рахунок скорочення термінів дозрівання культур на філіях компанії як в центральному, так і західному регіонах.

Так, до звітної дати завершено збирання озимого ячменю на площі 1,816 тис. га. Валовий збір зернових досяг майже 10 тис. тон при середній врожайності 53,3 ц/га.

Також завершено збирання ранніх зернових, зокрема пшениці в Миколаївській області. Валовий збір пшениці, що надійшов від філій підприємства, в цілому по області становить понад 45 тис. тон. Зараз прибирання переміщається в центральний регіон — філії «Чигирин» та «Кам’янка» (Черкаська обл.). Триває збиральна кампанія і в західних та східних кластерах. Контрольні обмолоти пшениці показують потенціал врожайності на рівні 50-55 ц/га. Відзначається висока якість врожаю пшениці, вирощеної на філіях підприємства: понад 80% зернової, що надходить на лінійні елеватори компанії, відповідає показникам 2-3 класу.

Крім того, наближається до завершення і збирання ріпаку: обмолочено 93% від запланованих площ, що становить приблизно 4,5 тис. га. Сформовано валовий збір на рівні понад 11,5 тис. тон.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Розроблено технологію, яка забезпечує 100% запилення рослин

Розробка ізраїльського стартапу вже пройшла успішні випробовування на плодових насадженнях. Про це пише propozitsiya.com з ...

David Montgomery Womens Jersey