У Німеччині запропонували провести масштабну веганізацію

У Німеччині науково-консультативну раду Федерального міністерства сільського господарства (BMEL) з питань сільськогосподарської політики, харчування та захисту здоров’я споживачів представив новий звіт про стале харчування.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi.

На думку вчених, це можливо і до реформ потрібно приступати негайно. З цією метою консультативна рада викладає різні рекомендації для дій в цілому в восьми областях і на їх основі виводить «комплексну політику сталого харчування».

Серед іншого, в звіті пропонується інформаційна кампанія по скороченню споживання продуктів тваринного походження. На думку авторів, слід скасувати зниження ПДВ на продукти тваринного походження і ввести акциз на солодкі напої — в залежності від вмісту цукру.

У той же час податок на додану вартість для фруктів, овочів і бобових повинен бути знижений до 5%, а в довгостроковій перспективі податок на стійкість слід застосовувати до всіх продуктів харчування.

Вчені також закликають ввести обов’язкове маркування кліматичної стійкості для всіх продуктів харчування і розробити «стратегію перетворення» в сільському господарстві.

Фінансування органічного землеробства підлягає подальшому розвитку. Німеччині не потрібно на 100% органічне землеробство, але потрібні інноваційні системи вирощування сільгоспкультур.

Згідно зі звітом, на шляху до кращого харчування слід просувати менші розміри порцій як стандарт, працювати над подальшим скорочення харчових відходів, ввести безкоштовне високоякісне харчування в дитячих садах і школах, але повністю заборонити там рекламу продуктів харчування.

Інші вимоги звіту включають обов’язкове дотримання стандартів якості Німецького товариства харчування в громадських установах і поліпшення моніторингу харчової бідності.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *