В Україні створюють альтернативу світовим виставкам продуктів харчування

В рамках виставки Eco-expo вперше в Україні 23-26 вересня 2020 року відбудеться виставково-фестивальний проєкт «Смак України Food Fest», який може стати альтернативою світовим виставкам Biofach, Sial, Anuga, Gulfood.

Розповів голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександр Дуда.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agroreview.

«Цього року ми вирішили мобілізувати виробників продуктів харчування та сировини і започаткувати в Україні виставково-фестивальний проєкт «Смак України Food Fest», який згодом нашими спільними зусиллями стане альтернативою провідним світовим виставкам Biofach, Sial, Anuga, Gulfood тощо. Наша мета — створити такий захід, що стане цікавим для іноземних відвідувачів, які в Україні шукатимуть якісні продукти та надійних партнерів», — зазначає Олександр Дуда.

За його словами, місце проведення — Міжнародний виставковий центр (м. Київ, Броварський проспект, 15) — обране не випадково. МВЦ є провідним виставковим майданчиком України і дозволяє проводити міжнародні заходи на високому рівні.

«Для забезпечення потужного старту проєкту ми проводимо фестиваль «Смак України Food Fest» в рамках та одночасно і в одному павільйоні з потужними виставками HandMade та AllTex-Expo, які вже мають своїх поціновувачів», — розповідає Олександр Дуда. 

Він також повідомив, що компанії будуть представлені за напрямами: органічна продукція; харчування людей зі спеціальними потребами (цукровий діабет, алергія на глютен, лактозу тощо); продукція переробки рослинної сировини, сировина; м’ясна та молочна продукція; хлібобулочні та кондитерські вироби; рослинні олії; вегетаріанство — стиль життя; збалансоване, раціональне, дієтичне харчування; гастрономічний туризм; амарантова продукція.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *