У «Садах Донбасу» нікому збирати черешню

ТОВ «Сади Донбасу» – потужне спеціалізоване підприємство з вирощування плодових та горіхоплідних культур, що має у використанні понад 700 га земель сільськогосподарського призначення, з яких майже 284 га- це багаторічні насадження в плодоносному віці яблуні, черешні, вишні та ліщини звичайної.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОДА.

В довоєнний період на сезонні роботи щорічно залучалися 150-200 працівників для збирання врожаю з Торецька, Костянтинівки, Дружківки, Краматорська та Мирнограду.

«На теперішній час на підприємстві здійснюється міжрядний обробіток посівів соняшнику, обробляються багаторічні плодові та горіхоплідні насадження проти шкідників і хвороб та триває збір врожаю черешні», – йдеться у повідомленні.

Наразі у підприємства існує нагальна потреба в залученні сезонних працівників для збирання черешні. Роботодавець застосовує форму оплати праці в залежності від обсягів виконаної роботи, яку сплачує працівнику щотижнево. Також існують варіанти сезонного працевлаштування найманих працівників «вахтовим» методом, з наданням місця тимчасового проживання та 3-х разового харчування на безоплатній основі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *