Главная / АГРОНОВИНИ / У серпні Укрзалізниця збільшила середньодобове навантаження зерновозів на 12.5%, — Андрій Рязанцев

У серпні Укрзалізниця збільшила середньодобове навантаження зерновозів на 12.5%, — Андрій Рязанцев

За тринадцять днів серпня 2019 року Укрзалізниця збільшила середньодобове навантаження зерновозів на 12,5%. Цей позитивний показник свідчить про ефективне використання вагонів, — повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев під час зустрічі з представниками компаній-стивідорів. Про це пише propozitsiya.com.

За словами Андрія Рязанцева, у серпні цього року в середньому на добу Укрзалізниця навантажує 1581 зерновоз проти 1405 вагонів за аналогічний період минулого року. «За обсягами навантажень зернових ця цифра більша на 14,6% — у серпні цього року навантажено 105,8 тис. тон проти 92,3 тис. тон у серпні 2018 року.  Отже, кожен зерновоз перевозить в середньому більше зерна ніж торік, і це позитивний показник використання вагонного парку», — зазначив Андрій Рязанцев.

Він також додав, що орієнтованість на потреби клієнта та співпраця з ними дозволила Укрзалізниці створити умови, за яких вдалося наростити обсяги перевезень зернових. Зокрема, це суттєве збільшення кількості маршрутних станцій, запровадження перевезень за чітким графіком та збільшення кількості зерновозів, задіяних у перевезеннях. Так, у липні цього року в перевезенні зернових було задіяно на 6,5 тис. вагонів більше ніж у відповідний період минулого року.

«Середньодобова кількість навантажених зерновозів зросла на 13,4% або на 1187 зерновозів щодня. Ми отримали додатково 22 поїзди по 54 вагони, що завантажують інфраструктуру. Це ефект надлишкового парку зерновозів, який утворився останніми роками на ринку перевезень, і він спричиняє низку додаткових ризиків. Серед них — проблема пропускної спроможності станцій, на яких відстоюються зерновози», — зазначив Андрій Рязанцев.

Саме тому Укрзалізниця закликає операторів зернового ринку максимально ефективно використовувати вагонний парк та активно інвестувати кошти в розбудову інфраструктури для зберігання та первинної обробки зернових. «Відсутність розвиненої інфраструктури створює негативну ситуацію, коли вагони перетворюються на склади на колесах. Це перешкоджає Укрзалізниці надалі покращувати свою операційну діяльність, тож сьогодні ми вкотре закликаємо учасників спрямувати зусилля на розбудову інфраструктуру для зберігання зернових», — зазначив  Андрій Рязанцев.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У яких українських продуктів є високі шанси потрапити на полиці європейських магазинів, — гендиректор Metro Cash&Carry

П’ять років тому Україна зробила свій вибір на користь Європейського союзу, підписавши угоду про зону ...

David Montgomery Womens Jersey