У свій ювілейний рік компанія PÖTTINGER подолала позначку у 400 мільйонів обороту

Незважаючи на величезні виклики, поставлені пандемією, австрійська сімейна компанія PÖTTINGER написала ще один розділ успіху у своїй 150-річній історії компанії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз PÖTTINGER.

У 2020/2021 маркетинговому році компанія PÖTTINGER знову досягла найвищих в історії продажів — 405 мільйонів євро, що вперше перевищило позначку в 400 мільйонів. Зі збільшенням на 11% у порівнянні з минулим роком, успішна тенденція зберігається. З експортною квотою 88%, ступінь інтернаціоналізації виробника сільськогосподарської техніки залишився на тому ж високому рівні. Основу успіху складають 1929 високомотивованих співробітників, співпраця з партнерами з продажу та інвестиції в фабрики з виробництва інноваційної продукції та послуг.

PÖTTINGER, спеціаліст у заготівлі кормів та рослинництва, має високий рівень інновацій, що значною мірою обумовлено багаторічним досвідом та непорушним винахідливим духом. 

Технічний асортимент практичний і різноманітний: він охоплює як потреби малого бізнесу в альпійській зоні, так і вимоги великого бізнесу в інших регіонах.

Нарізі компанія PÖTTINGER вражаюче відстоює свою лідируючу позицію як лідера світового ринку прес-підбирачів за допомогою нового покоління багатоцільових роторних прес-підбирачів JUMBO. Що стосується косарок та посівної техніки, австрійська компанія також попереду порівняно з іншими європейськими компаніями. Більше новинок буде представлено тут восени.

Розділ успіху продажів 
З 69% часткою у продажу машин, кормозаготівельна техніка є основним джерелом продажу. Техніка для рослинництва з технологією обробітку ґрунту та посіву досягла 31% від загального обсягу продажу машин. Обидва напрямки стабільно розвиваються позитивно.

Підрозділ «Оригінальні запасні частини» продовжив розвиватися позитивно — збільшившись приблизно на 8%. Перш за все, тут величезний внесок зробили ефективність роботи логістичного центру запасних частин та обслуговування у критичний час пандемії.

Концепція довгострокової наявності запасних частин та перевіреної серії швидкозношуваних деталей (DURASTAR та DURASTAR PLUS) вплинули тут також дуже позитивно. 

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *