Главная / АГРОНОВИНИ / У ЄС прогнозують збільшення врожайності картоплі

У ЄС прогнозують збільшення врожайності картоплі

Цього року у більшості країн-виробників картоплі в ЄС прогнозується збільшення середнього показника врожайності культури до 34,9 т/га. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Інфо-Шувар».

Згідно з останнім звітом експертів MARS, середня врожайність картоплі в ЄС прогнозується на рівні 34,9 т/га, що на 14% більше в порівнянні з минулим роком, тоді цей показник становив 30,6 т/га.

Найбільший стрибок у врожайності картоплі, в порівнянні з попереднім сезоном, очікується в Німеччині: на 26% — з 35,4 до 44,7 т/га. Це також на 2,7% більше в порівнянні з показником останніх 5 років (43,5 т/га).

Що стосується Франції, тут очікується зростання на 11% — до 43,6 т/га в порівнянні з минулорічними 39,4 т/га. Враховуючи врожайність за останні 5 років показник зросте несуттєво — лише на 2,6%.

Голландські фермери очікують збільшення врожайності культури на 21% — до 44,3 т/га. У минулому році цей показник становив 36,6 т/га.

У Великобританії показник врожайності відповідатиме середнім значенням на останні 5 років, у порівняні з минулим роком зросте лише на 3% — до 41,6 т/га.

Що стосується Іспанії, то Європейська комісія прогнозує врожайність на рівні 29,9 т/га, що приблизно відповідає показникам 2018 року, коли з одного гектара площ місцевим фермерам вдалось зібрати 29,8 тон врожаю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні запрацює промислова лінія з переробки конопель

У більшості пересічних громадян термін «коноплi» асоціюється з наркоманією, хоча насправді ця рослина є однією ...

David Montgomery Womens Jersey