Главная / АГРОНОВИНИ / У Європі нікому збирати фрукти

У Європі нікому збирати фрукти

Пандемія і пов’язані з нею обмеження відрізали країни ЄС від робочих рук, які збирали урожай фруктів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на allretail.ua.

У всьому Європейському Союзі (а також у Великобританії) садівники, власники виноградників і ягідних плантацій стурбовані майбутнім та триваючим сезоном збору врожаю. Хоча європейські споживачі під час пандемії приділяли більше уваги наявності фруктів у своєму раціоні, це не обов’язково викликало радість у виробників. Пандемія і пов’язані з нею обмеження відрізали країни ЄС від працівників, які збирають фрукти.

Даніель Совейтр, голова французької асоціації виробників яблук і груш, сказав, що тепер у нього є робоча сила для працевлаштування в садах і врожай виглядає багатообіцяючим. Але країна може знову закритися в будь-який момент.

Становище виробників фруктів не поліпшується через те, що сезонні робітники в Європі традиційно живуть в умовах, які ускладнюють збереження соціального дистанціювання. Тільки в липні в Англії коронавірусну інфекцію підтвердили у 70 сезонних робітників.

У Великобританії все ускладнюється тим, що місцеві фермери давно звикли покладатися на іммігрантів, які в деяких частинах Англії становили 99% сезонних робітників. У цьому році потрібно буде більше покладатися на місцеве населення, у якого більш високі вимоги до заробітної плати.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Потрібно скасувати першочергове право орендаря на викуп землі, — правозахисник Гунько

Анатолій Гунько Після відкриття ринку землі потрібно внести правки в закон і скасувати першочергове право ...

David Montgomery Womens Jersey