«Євраліс» встановлює нові стандарти в розвитку генетики

Перші гібриди ІІ покоління Tropical Dent® — ЕС ІНВЕНТІВ (ФАО 300) та ЕС ФАРАДЕЙ (ФАО 350) — отримали найкращі відгуки від фермерів у 2018 році. Зокрема, врожайність гібриду ЕС Фарадей, який висівався в усіх областях України, крім Херсонської, Запорізької, Донбасу і Криму, становила від 8 до 16 т/га в перерахунку на базову вологість. При цьому врожайність менше 10 т/га спостерігалась тільки в степовій зоні і на Закарпатті (запитуйте адреси господарств, де була отримана відповідна врожайність ЕС Фарадей, у регіональних представників ТОВ «Євраліс Семенс Україна» https://euralis.ua/kontakty/).

 Компанія Євраліс анонсувала вихід на ринок гібридів ІІ покоління Tropical Dent® у 2018 році. Ця інновація стала результатом нової дослідницької програми, яку було впроваджено в 2010 р. Компанія Євраліс покращила якісні характеристики, зокрема, толерантність до стресових умов, та значно підвищила показники стабільності отримання врожаю.

Гібриди ІІ покоління Tropical Dent® відрізняються високою та стабільною врожайністю за будь-яких ґрунтово-кліматичних умов. Популярність гібридів кукурудзи ІІ покоління Tropical Dent® дуже швидко зростає: стрімко збільшуються площі, які засівають цими гібридами, агровиробники все більше покладаються на їхню високу продуктивність.

Портфоліо гібридів кукурудзи, яке отримало назву Tropical Dent®, компанія Євраліс створила в 2013 році після 15 років селекційних досліджень.

Новий генетичний матеріал Tropical Dent® може легко схрещуватись з різними існуючими генетичними групами: кременистою та зубоподібною. Широкі можливості по-різному схрещувати генетичний матеріал надають величезну варіативність продукції, яка може бути адаптована до будь-яких ринкових потреб.

Покращені якісні характеристики гібридів Tropical Dent®:

  • Врожайність
  • Стабільність
  • Вологовіддача

Селекційну роботу зі створення гібридів 1-го покоління Tropical Dent® (ЕС ГЕЛЛЕРІ, ЕС БРІЛЛІАНТ тощо), була локалізована головним чином в Західній Європі, де умови вирощування культур загалом дуже сприятливі. Відповідно, гібриди були адаптовані до цих грунтово-кліматичних умов.

З 2010 року мережа дослідницьких ділянок розширилась на 190 локацій в різних кліматичних умовах від Західної до Східної Європи. Генетика Євраліс проходить випробування в різних грунтово-кліматичних умовах з початкових етапів селекційного процесу. Широка дослідницька мережа дозволяє ідентифікувати два види генетичного матеріалу: один пристосований до умов з високим потенціалом поля, другий — до стресових умов. Після подвійного схрещування цих двох генетичних матеріалів селекціонери Євраліс отримали ІІ покоління гібридів Tropical Dent®, які є більш високопродуктивними, стабільними та такими, що сприяють збільшенню популярності гібридів Євраліс на європейському ринку зернових культур.

Висока стабільна врожайність — це основна перевага гібридів ІІ покоління Tropical Dent® від Східної до Західної Європи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *