Європі, ймовірно, доведеться імпортувати картоплю

Спекотна суха погода протягом вегетаційного періоду в більшості країн сильно вплинула на виробництво картоплі, як і на багато інших культур. Прогнозується, що глобальна пропозиція буде нижчою, оскільки більшість країн, схоже, очікують значно нижчого врожаю.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на FreshPlaza.

На півночі Німеччини очікується, що обсяги врожаю будуть нижчими, ніж минулого року.

У Франції урожайність також нижча середньої. З початку вересня спостерігався помірний попит, але транспортні проблеми ускладнили експорт.

Врожай картоплі в Іспанії значно нижчий порівняно з минулим роком через зменшення площ у всіх виробничих зонах разом із значно нижчою врожайністю через вплив погоди. Посуха, разом із високим зростанням витрат на виробництво, обробку та упаковку, призвела до стрімкого зростання цін на картоплю до історичного рівня. Як свіжа, так і перероблена промисловість дуже стурбовані цією зимою, оскільки може виникнути дефіцит, враховуючи, що Франція також очікує набагато нижчий урожай.

У Нідерландах тривалий час було занадто сухо, щоб збирати врожай, потім у багатьох місцях випало занадто багато дощів, що ускладнило збирання врожаю. Експорт картоплі стрімко зростав на початку сезону, в тому числі в нових напрямках. Однак наразі через збільшені витрати картопля стає занадто дорогою для деяких країн, особливо африканських країн. 

Через посуху цього сезону в Бельгії буде значно нижча врожайність картоплі. За словами трейдерів, поточний рівень цін настільки високий, що для виробників дуже спокусливо розлучитися зі своєю картоплею зараз, зловити хорошу ціну та звести витрати на зберігання на нульовому рівні. З іншого боку – трейдер, який не хоче закладати собі на зберігання таку дорогу картоплю.

Цілком ймовірно, що Європі доведеться імпортувати картоплю, щоб покрити високий попит на ринку цього сезону.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *