Угорщина модернізує залізничні станції задля збільшення обсягу перевезень зернових з України

Обсяг зернових, які надходять з України до Угорщини залізницею, має збільшитися завдяки інвестиціям у розмірі $28 млн у модернізацію транскордонного перевалочного вузла Захонь.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Rail.insider.

Міністр промисловості та технологій Угорщини Ласло Палкович разом із державним секретарем з транспорту того ж міністерства Давидом Вітезі за останні тижні провели кілька зустрічей з усіма угорськими зацікавленими сторонами, а два тижні тому також провели переговори з керівництвом Укрзалізниці у Берліні.

«Більшість доходів змученої війною країни надходить від експорту сільськогосподарської продукції. Африка та Близький Схід раніше закуповували велику кількість зерна в України, і якщо вони не отримають його зараз через обмежені потужності в Чорному морі, деяким країнам може загрожувати голод. Посуха також змусила Угорщину цього року імпортуватимуть зернові», — пояснив рішення Давид Вітезі.

Роботи на суму 12,4 млрд угорських форинтів включають модернізацію станцій Захонь та Еперешке для збільшення пропускної спроможності.

«Польща, Словаччина, Угорщина та Румунія мають зробити все, щоб якнайбільше зерна вивозилося з України залізницею. Збільшення трафіку блокується вагонами широкої колії, які очікують на розвантаження або вже порожніми, або звичайними вагонами, що очікують на завантаження. Деякі напрямки нині непроїзні через десятиліття недовикористання. Наші цілі зараз — це відкриття закритих колій, збільшення їх пропускної спроможності, досягнення швидкості 20-40 км/год на сортувальних станціях та забезпечення безпечних умов праці в нічний час», — зазначає Давид Вітезі.

Як повідомлялося раніше, посуха змусила Угорщину купляти кукурудзу в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *