Україна планує розширити експорт агропродукції до Китаю

Україна має намір суттєво розширити перелік продовольчої продукції, експорт якої дозволено до Китаю. Це питання обговорювалося під час сьомого засідання Українсько-китайської підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва, повідомила пресслужба Держпродспоживслужби України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Зокрема, сторони обговорили умови та необхідні кроки для взаємної торгівлі та відкриття нових товарних позицій для експорту української продукції, таких як мед, борошно, рибна продукція, м’ясо птиці, горох, свіжа лохина, корми для продуктивних тварин (премікси) тощо.

«За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо відпрацювання та підписання протоколів на експорт українських товарних позицій до кінця поточного року», – підкреслюється у повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що наразі понад 900 українських підприємств мають право експорту власної продукції до Китаю. Так, кукурудзу мають право постачати 227 підприємств, молоко та молочні продукти – 35, сою – 55, ячмінь – 51, шроти та жмихи – 48, яловичину – 6.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *