Україна потребує перегляду квот на імпорт плодоовочевої продукції

Україні необхідний перегляд квот на імпорт плодоовочевої продукції – таку думку висловив народний депутат України Артем Чорноморов, член міжфракційного об’єднання «Депутатська аграрна рада», Голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики в ході Всеукраїнського Дня картоплі «Картопляний блокчейн» в Херсонській області у ФГ «Аделаїда».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ДАР.

На його думку, сьогодні Україні необхідно переглянути квоти на імпорт картоплі та іншої плодоовочевої продукції з країн далекого і ближнього зарубіжжя. Адже в країні створена вся необхідна база для розвитку власної плодоовочевої галузі, що дає можливість в 100%-му забезпеченні внутрішнього ринку країни.

«Виникає питання: чому ми не вводимо певне квотування або ж продовольче ембарго на цілий ряд плодоовочевої продукції, яку ми можемо вирощувати в Україні? Я вважаю, що незабаром це питання буде поставлено торговому представнику України Тарасу Качці в ході засідання аграрного комітету парламенту. Адже саме він є не тільки лобістом української продукції на зарубіжних ринках, а й може обмежувати ввезення тих чи інших товарів. На жаль, ця робота на сьогодні проводиться в недостатній мірі», — зазначає Артем Чорноморов.

Народний депутат України також висловив упевненість, що обмеження імпорту має бути дзеркальним і стосуватися, перш за все, тих країн, які закрили свої ринки для української продукції.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *