Україна та Литва успішно випробували інтермодальний рейс з Клайпеди до Києва

Укрзалізниця та транспортна компанія LTG Cargo, що входить у групу Литовської залізниці (LTG), успішно провели тестування нового інтермодального маршруту перевезення вантажів Клайпеда – Каунас – Київ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор.

Тестовий рейс відбувся вже через два місяці після офіційної зустрічі представників компаній у вересні.

Тестова поїздка інтермодального поїзда тривала 9 діб. Під час неї були відпрацьовані всі технологічні процеси. Надалі планова тривалість маршруту становитиме 5 діб.

У межах тестування маршруту напівпричепи з вантажем були доставлені на Каунаський інтермодальний термінал з Клайпедського морського порту де були завантажені на залізничний рухомий склад та вирушили до Києва.

Зазначається, що вантажі за маршрутом Клайпеда – Каунас перевозитиме LTG Cargo у Литві та LTG Cargo Polska у Польщі. У пункті пропуску Медика (Польща) – Мостиська (Україна) напівпричепи з вантажем перевантажуватимуть з європейських на українські ширококолійні платформи та транспортуватимуть Укрзалізницею на термінал «Ліски» у Києві. Звідси вантажі можуть розподілятися по країні автомобільним транспортом.

Очікується, що за наявності попиту замовників цей маршрут з Литви в Україну зможе ефективно та безпечно транспортувати добрива, ПЕТ-гранули, сіль та ін. До Литви ж з України розглядається можливість імпорту зернових культур, будівельних матеріалів, харчів та напоїв.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *