Главная / АГРОНОВИНИ / Українська аграрна конфедерація просить Зеленського не нищити аграрний бізнес Бахматюка

Українська аграрна конфедерація просить Зеленського не нищити аграрний бізнес Бахматюка

Українська аграрна конфедерація звернулася до Президента України стосовно ситуації, що відбувається навколо групи компаній «Укрлендфармінг» та її власника Олега Бахматюка. Федерація просить Президента захистити підприємство, що сплачує багатомільярдні податки і створює 27 тисяч робочих місць.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на depo.ua.

Українська аграрна конфедерація, яка об’єднує професійні організації та провідні підприємства агропромислового комплексу, звернулася до Президента України Володимира Зеленського через ситуацію, що склалася в рамках провадження по справі ліквідованого VAB банку.

Вона заявляє, що протиправні дії силовиків проти аграрного бізнесу Олега Бахматюка: «Лише сприяють руйнації українського аграрного бізнесу, який забезпечує створення робочих місць та багатомільярдні надходження до бюджету».

В заяві йдеться про те, що під загрозою опинилася група компаній «Укрлендфармінг», яка виробляє 1% ВВП, платить близько 3 млрд гривень податків до бюджету та виплачує більше 3,5 млрд гривень заробітної плати.

«Підприємство, що сплачує багатомільярдні податки, працює в 600 населених пунктах 22 областей України і створює 27 тисяч робочих місць, переважно в сільській місцевості, стало заручником силових органів, що здійснюють безпідставні обшуки та затримують працівників», — заявляє конфедерація.

За інформацією власника агрохолдингу «Укрлендфарминг» Бахматюка, правоохоронні органи спільно з НАБУ вчергове поновили кримінальну справу, яка стосується провадження стосовно VAB банку. Дана справа вже була досліджена усіма силовими структурами нашої держави. Було проведено масу експертиз, слідчих дій, обшуків. Протягом останніх 5 років, компанія займала відкриту позицію перед слідчими органами, а керівництво завжди було готове сісти за стіл переговорів, щоб зберегти компанію, яка має великий вплив на економіку нашої держави.

Відповідно до інформації з відкритих джерел, йдеться у зверненні, Бахматюк неодноразово робив пропозиції Фонду гарантування вкладів та НБУ конструктивно вирішити питання з заборгованістю банку і виплатити 8 млрд до бюджету, задіявши механізм реструктуризації і залучивши авторитетних міжнародних аудиторів, та відповіді не отримав.

На думку Української аграрної конфедерації, така ситуація, що відбувається навколо групи компаній «Укрлендфармінг», не тільки негативно вплине на капіталізацію даного підприємства, а й суттєво відобразиться на інвестиційній привабливості та зменшені прямих іноземних інвестицій у вітчизняну економіку.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Штучний ніс зміг визначити стиглість персиків

Бразильські вчені створили штучний ніс E-nose, який може визначити стиглість персиків, які знаходяться на дереві. ...

David Montgomery Womens Jersey