Главная / АГРОНОВИНИ / Українська плодоовочева продукція викликала жвавий інтерес покупців із ОАЕ під час World of Perishables

Українська плодоовочева продукція викликала жвавий інтерес покупців із ОАЕ під час World of Perishables

12 листопада у Дубаї стартувала спеціалізована виставка World of Perishables для виробників плодоовочевої продукції, що продовжиться до 14 листопада. Участь у заході беруть представники з 35 країн світу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrainefood.org.

Українські виробники плодоовочевої продукції представили свій стенд за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА), Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Крім того, під час World of Perishables, УПОА організовує зустрічі українських виробників продукції плодоовочевої групи з найбільшими імпортерами, закупівельниками мереж супермаркетів, а також представниками компаній, що постачають до сегменту HoReCa.

Як повідомляє представник УПОА Богдан Рибалко, всі вони охоче проводять переговори щодо потенційного ділового співробітництва з українськими постачальниками.

«Під час торгової місії ми відзначаємо не тільки пожвавлений інтерес покупців із ОАЕ до української продукції, але й продуктивні перемовини з представниками, зокрема, турецького та японського бізнесу. Крім того, українські виробники, за результатами першого дня роботи World of Perishables виявили бажання детальніше вивчити питання продажів на гуртовому ринку плодоовочевої продукції ОАЕ, а також роботи на локальних ринках», — зазначив Богдан Рибалко.

Серед учасників торгової місії — провідні компанії українського плодоовочевого ринку: «Сади Дніпра», «ФрутЛогістик», «Нікдарія».

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Штучний ніс зміг визначити стиглість персиків

Бразильські вчені створили штучний ніс E-nose, який може визначити стиглість персиків, які знаходяться на дереві. ...

David Montgomery Womens Jersey