Главная / АГРОНОВИНИ / Українські фруктові джеми вироблятимуть з урахуванням європейських вимог

Українські фруктові джеми вироблятимуть з урахуванням європейських вимог

В Україні розпочалася робота з впровадження європейських вимог до фруктових джемів і подібних їм продуктів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр секретаріату з підтримки експорту української продовольчої та аграрної продукції.

На круглому столі, присвяченому цій темі, представили порівняльний аналіз європейських вимог і національного законодавства щодо виробництва фруктових джемів і подібних продуктів, а також шукали спільні рішення щодо імплементації європейських вимог до української джемової продукції.

Участь у заході взяли представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, проекту ЄС «Підтримка сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», галузевих об’єднань, профільні виробники й імпортери.

Зокрема, для розробки нормативного акту про нові вимоги до фруктових джемів і подібних продуктів необхідно проаналізувати технологічні особливості процесів виробництва, визначити можливі ризики, які можуть виникнути із впровадженням європейських вимог в національне законодавство, встановити комунікацію із виробниками, імпортерами, галузевими об’єднаннями.

Також під час круглого столу йшлося про основні принципи європейської системи регулювання виробництва та торгівлі джемами, які базуються в тому числі на Директиві Ради 2001/113/ЄС про фруктові джеми, желе, мармелад і підсолоджене каштанове пюре.

За результатами зустрічі зацікавлені сторони надішлють до Мінагрополітики пропозиції до нових вимог щодо виробництва джемової продукції. Після їх опрацювання експерти представлять першу редакцію проекту вимог.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Коронакриза призвела до затоварення ринків сільгосппродукції у США

Запаси основних польових культур у США зараз знаходяться на найвищому рівні з сезону 1987/88 років. ...

David Montgomery Womens Jersey