Українські школярки на STEM is FEM змагалися за звання кращої агробізнесвумен

Благодійний освітній проєкт STEM is FEM провів турнір серед українських школярок із гри в онлайн-симуляторі агробізнесу Farm Foresight. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз STEM is FEM.

Програма, максимально наближена до українських реалій, містить увесь комплекс агропромислових завдань. Від менеджерських — укладання контрактів, закупка витратних матеріалів та сировини, до технічних — обрати культуру для посіву, обрати час посіву, здобрювати культуру та захищати від негоди та фауни тощо. Переможниця турніру, Анна Бросаліна із Борисполя, у подарунок отримала квадрокоптер. Дівчина розповіла — задля перемоги обрала найбезпечнішу тактику.

«Зігравши кілька разів, я виробила для себе стратегію, яка дозволяла отримати доволі непоганий результат. Я проаналізувала рентабельність різних культур за різних погодних умов і побачила, що вигідніше вирощувати та з якою ймовірністю це можна зробити успішно. Наприклад, були культури, як з високим прогнозом рентабельності, так і з великим ризиком втрат, тому що вони дуже залежали від погоди. Я вибрала, на мою думку, культури найменш залежні від погодних умов та найбільш рентабельні», — поділилася Анна Бросаліна.

Конкурс став фінальною, практичною частиною дводенного навчального модуля. До цього, протягом двох днів успішні представниці цієї галузі — засновниці агростартапів, технічні працівниці та науковиці ділилися із слухачками — школярками зі всієї України — своїм досвідом та розповідали про сучасний стан технічного розвитку АПК. Мотиваційні ж спікерки, серед яких українські високопосадовиці та керівниці міжнародних проектів ООН, надихали дівчат обирати спеціальності що їм до душі, не зважаючи на стереотипи про «нежіночі» професії.

Валерія Сідак, учасниця із Івано-Франківська, що посіла друге місце, зізналася, дружня атмосфера дуже допомогла їй отримати перемогу.

«Найважче було зрозуміти принцип посадки і продажу рослин. Але, на мою думку, формат турніру в реальному часі допоміг мені перемогти, бо було дуже цікаво слухати і розмовляти з учасницями та організаторками. Було не настільки важко, скільки цікаво. В мене з самого початку була стратегія гри, але я її не дуже дотримувалася. Тому що це нова гра і вона вимагала нестандартного мислення. Доводилося на ходу придумувати нові тактики. Я вдячна проєкту Stem is Fem за те, що він допомагає розкрити в собі нові таланти і творчо підходити до будь-якого процесу. Я й надалі братиму активну участь у їхніх заходах», — зазначила Валерія Сідак.

STEM is FEM — благодійний освітній проєкт, мета якого — подолання ґендерних стереотипів у суспільстві та заохочувати українських школярок обирати технічні спеціальності. Організатори проєкту проводять численні безкоштовні навчальні заходи — вебінари, майстер-класи та навчальні модулі з однієї із STEM-спеціальностей. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *