Главная / АГРОНОВИНИ / Український агроекспорт досяг рекордних показників

Український агроекспорт досяг рекордних показників

За останні 10 років експорт агропродовольчої продукції з України зріс удвічі і досяг рекордної позначки в 18,6 млрд доларів в 2018 році. У той час як імпорт залишався на рівні 5 млрд доларів. Про це повідомили в прес-службі Українського клубу аграрного бізнесу. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Основою агропродовольчого експорту України є продукція рослинництва, яка в структурі займає 53% (в основному мова йде про кукурудзу та пшеницю), другою найбільшою категорією виступають жири та масла — 24% (соняшникова олія), ще 16% припадає на готові продукти (жмих сої та соняшниковий шрот), решта 7% — продукція тваринництва (м’ясо птиці, молочна продукція та мед).

У структурі імпорту агропродовольчої продукції України найбільшу частку займає готова продукція — 46% (левову частку займає тютюнова сировина, спирт етиловий, продукти для годування тварин), ще 30% припадає на продукцію рослинництва (насіння соняшнику, цитрусові та банани), 18% на тваринницьку продукцію (в основному морожена та охолоджена риба та сири) і 5% на жири та масла (в основному пальмову олію).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні виробництво зерна в 2020 році може скласти близько 73 млн тонн — ІА «АПК-Інформ»

З урахуванням офіційних даних щодо посівних площ під культурами і оперативних даних із урожайності зібраних ...

David Montgomery Womens Jersey