Український та польський бізнес розпочали переговори щодо розблокування кордону

Поки український уряд намагається домовитись з польським урядом та Єврокомісією про розблокування кордону, до справи долучився український і польський бізнес.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці народного депутата Дмитра Кисилевського.

Адже польські покупці українських товарів і українські покупці польських товарів втрачають кошти через блокування кордону окремими польськими перевізниками. Тож український бізнес звернувся до своїх польських контрагентів з ініціативою припинити втрачати гроші і знайти спосіб розблокувати кордон.

Днями Федерація роботодавців України спільно з Союзом підприємців і роботодавців Польщі (ZPP) звернулися з листом до урядів двох країн та Президентки Єврокомісії з ініціативою створення діалогового майданчика та заявили про свою готовність виступити медіаторами перемовин.

Вже вчора такий діалог розпочався в Варшаві. Як повідомив ввечері генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, 8 грудня відбулася перша зустріч представників транспортних галузей від обох країн за медіації роботодавців України на Польщі.

Станом на вечір п’ятниці сторони обговорили можливі компроміси та погодились щодо необхідності подальших раундів консультацій, на яких і планується напрацювати спільні рішення для розблокування кордонів.

«Це дуже важливий прецедент, коли український уряд і український бізнес кожен в своїх площині, але спільно відстоюють українські інтереси на зовнішньому контурі.

А поки переговори тривають, я закликаю всі українські компанії, які мають співпрацю з Польщею: зв’яжіться зі своїми контрагентами і зверніть їх увагу на те, що вони втрачають гроші від бізнесу з вами через те, що окремі польські перевізники вирішують свої питання на кордоні», – закликав Дмитро Кисилевський.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *