«Укрлендфармінг» має намір відновити будівництво зернового терміналу в Південному

Агрохолдинг «Укрлендфармінг» (УЛФ) шукає інвесторів для відновлення будівництва портового терміналу для експорту зернових в Одеській області. Про це заявив глава холдингу Олег Бахматюк. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Вартість проекту орієнтовно оцінюється від 200 до 800 млн доларів.

О.Бахматюк повідомив, що після втрати майже 50% виробничих потужностей в Криму та на Донбасі, «Укрлендфармінг» вдалося істотно відновити втрачений об’єм виробництва і скоротити залежність від внутрішнього ринку, збільшивши частку експортних поставок до 55%. В даний час «УЛФ» здійснює експорт приблизно в 40 країн і розглядає вихід на ринки Сінгапуру та Індонезії. «Також сподіваємося, що протягом наступних п’яти-семи років ринок ЄС відкриється для нас», — зазначив власник агрохолдингу.

«Укрлендфармінг» раніше отримав в оренду на 49 років ділянку площею майже 5,5 га на території с.Визирка у порту «Південний». Компанія заявляла про плани почати будівництво в 2017 році, проте потім заморозила проект. На той момент передбачалося, що перша стадія будівництва терміналу передбачає 280-300 млн доларів інвестицій і вихід на 6 млн т перевалки в рік протягом чотирьох років. Наступна стадія, з перспективою реалізації протягом семи-восьми років, передбачала інвестиції до 500 млн доларів та доведення потужностей перевалки до понад 15 млн т.

Нагадаємо, що в серпні 2014 року «Укрлендфармінг» і Одеська облдержадміністрація підписали протокол про наміри щодо реалізації проекту будівництва маслоекстракційного заводу, об’єктів портової інфраструктури зі зберігання і перевантаження рослинних олій та зернових культур, а також інших проектів «УЛФ».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *