Главная / АГРОНОВИНИ / Укрзалізниця змушена вводити конвенції для вантажовласників, які користуються зерновозами замість складів на колесах

Укрзалізниця змушена вводити конвенції для вантажовласників, які користуються зерновозами замість складів на колесах

Відсутність довгострокового та середньострокового планування, створення складів на колесах та недостатня потужність фронтів навантаження-вивантаження у портах — ось причини зернового колапсу, який щороку відбувається під час сезону збору врожаю. Як наслідок, залізничникам довелося ввести три конвенції на подальше навантаження для ряду вантажоодержувачів: станція Чорноморськ-Порт — отримувач ТБТ (заборона навантаження з 31 липня по 1 серпня); станція Жовтнева — отримувач Ника-Тера (з 31 липня по 4 серпня); станція Жовтнева — отримувач Аскет Шиппинг (з 31 липня по 3 серпня). Про це пише propozitsiya.com.

У жодній країні залізниця не може працювати в авральному режимі, сьогодні на сьогодні. Планування зазвичай відбувається на початку року, однак Укрзалізниця надає можливість своїм партнерам планувати перевезення щомісячно за допомогою системи Месплан. Проте для більшості планування неможливе — посередник не знає, де і коли закупить зерно, кому продасть.

«Найбільша проблема навіть не в тязі, не у вагонах, а в тому, що ми хаотично тягнемо 11 тисяч вагонів до портів, щодня плюс 400 вагонів, які не вивантажуються. Завтра їх під портами буде вдвічі, а післязавтра — втричі більше, — наголосив Андрій Рязанцев. — Має бути чітке, зрозуміле планування за прикладом маршрутних відправлень, однак вантажовласники у більшості — це посередники, не виробники сільгосппродукції — стоять під портами та очікують корабель із хорошою ціною! Це забиває колії перед портами, звужує наші коридори. У цій ситуації введення конвенцій — єдиний вихід. Нічого особистого — лише бізнес! Ми й надалі будемо інформувати ринок про тих, хто заважає працювати та заробляти іншим».

Ситуація, що склалася, вимагає якісного оперативного діалогу між усіма учасниками процесу. Так, сьогодні, 2 серпня в Укрзалізниці запланована спільна нарада між транспортниками та бізнес-асоціаціями з метою вирішення питань, пов’язаних з оптимізацією роботи станцій та формуванням зернових маршрутів. До обговорення запрошені три бізнес-асоціації: Європейська бізнес асоціація, Українська зернова асоціація та Американська торговельна палата в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Коронакриза призвела до затоварення ринків сільгосппродукції у США

Запаси основних польових культур у США зараз знаходяться на найвищому рівні з сезону 1987/88 років. ...

David Montgomery Womens Jersey