Універсальний інструмент TopCut для ультраповерхневого обробітку ґрунту

Компанія AMAZONE запустила проєкт розробки TopCut, щоб задовольнити зростаючу потребу в ультраповерхневому обробітку ґрунту. Його завданням є розробка оптимальної комбінації інструментів для ультраповерхневого обробітку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз AMAZONE.

TopCut 12000-2 із робочою шириною 12 м вперше вийшов на польові випробування влітку 2021 року.

TopCut складається з трьох послідовних сегментів робочих органів, які можуть бути укомплектовані залежно від потреб і вимог клієнта. Таким чином, як передні інструменти може бути використаний одинарний ножовий коток, вирівнювач Crushboard або рифлений диск. 

На основному сегменті інструментів працює подвійний ножовий коток. Альтернативно тут можуть використовуватись також подвійні рифлені диски або комбінація рифленого диска та ножового котка. Крім того, на етапі випробувань зараз різні лопаткові та зірчасті диски. Рифлені, лопаткові та зірчасті диски обробляють ґрунт мінімально, але при цьому формують дрібнозем для оптимальних умов проростання.

За сухих умов буде перевагою, якщо злегка оброблений ґрунт знову притиснути. Для цього є змога використовувати TopCut з котком, наприклад, KWM 650. Перед котком можна запускати однорядну борону.

Як альтернативу котку можна також встановити трирядну пружинну борону для соломи – це забезпечує подальший розподіл соломи та витрушує насіння з соломи, стручків або колосків.

TopCut 12000-2 у 2021/2022 році був задіяний з різними комбінаціями робочих органів у кількох сільськогосподарських підприємствах за різних умов. Крім того, спільно з Університетом Бернбург проводився польовий дослід по стерні ріпаку і пшениці для оцінки комбінацій робочих органів щодо стимулювання проростання, ефекту подрібнення, глибини обробки та інших параметрів.

Наступні екземпляри агрегату будуть використовуватися для вивчення відгуків та досвіду використання за різних умов, різних комбінацій робочих органів, на різних підприємствах, а також у рамках демо-турів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *