Компанія Zelfo Technology, що має представництво в Німеччині, Франції та Великобританії, досліджує пакувальні матеріали майбутнього.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi.
«Пластик і макулатура — вчорашній день. Рослинні волокна — ось перспективна річ!», — говорить засновник і менеджер компанії Річард Хердинг.
Процеси, розроблені фахівцями Zelfo Technology, розширюють спектр целюлозних і лігноцелюлозних джерел сировини, включаючи ті рослинні матеріали, яким раніше не надавали уваги, а також стимулює використання відновлюваних і біорозкладних матеріалів в якості альтернативи рішень на основі пластику.
Для виноробної промисловості Zelfo розробила упаковку для транспортування пляшок із рослинних відходів винограду, що залишаються у великій кількості після збирання врожаю.
Тепер компанія звернула увагу на помідори.
«У всьому світі овочівники викидають тисячі тонн помідорних стебел у рік. Але навіщо викидати, коли матеріал можна переробити з користю? І перші результати більш практичного підходу до виробництва помідорів вже є! Фахівцями нашої компанії створені маленькі кошики з томатної бадилля як упаковка для продажу стиглих плодів. Ми сподіваємося, що споживачі оцінять такий креативний та екологічно свідомий варіант», — сказав Хердинг.
Він також додав, що зараз ведуться розробки одержання матеріалів із сіна осоки. Осока масово росте в Національному парку Нижня долина Одеру, її періодично скошують, але корисного застосування сухих залишків рослинності поки немає.
Компанія організувала свій Центр волоконної інженерії (FEC) недалеко від Берліна, Німеччина.
Заклад пропонує повний спектр послуг із тестування волокна, щоб встановити придатність інженерного волокна для проекту клієнта.
Джерело: propozitsiya.com