Уряд запропонував СОТ долучитись до відновлення України

Уряд пропонує залучити експертів Світової організації торгівлі до відновлення економіки, гуманітарного розмінування та вирішення проблем продовольчої безпеки у світі. Про це йшла мова під час зустрічі Міністра економіки України Юлії Свириденко з Генеральним директором Світової організації торгівлі (СОТ) Д-ром Нгозі Оконджо-Івеалі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Урядовий портал.

«Ми розуміємо, що Світова організація торгівлі – це не фінансова установа, але ми дуже сподіваємось на ваш досвід, вашу експертизу і ваші зв’язки у вирішенні деяких важливих для нашої країни питань. Україна зараз потребує не тільки грошей на відновлення інфраструктури, а й фінансування для підтримки приватного сектору економіки, в тому числі грантових програм для малого і середнього бізнесу, гуманітарного розмінування, а також консолідації країн-партнерів з метою розширення обсягів та доступності страхування воєнних ризиків приватних інвестицій в Україну», – підкреслила Міністр економіки Юлія Свириденко.

Під час розмови вона також запросила СОТ долучитись до обговорення відновлення продовольчої безпеки у світі.

В свою чергу, Нгозі Оконджо-Івеалі наголосила на важливості розблокування зернового коридору. Вона також високо оцінила українську програму підтримки малого та середнього бізнесу єРобота, що допомагає створити робочі місця в Україні.

За її словами, інноваційність української економіки може стати перевагою та елементом економічного зростання. В першу чергу мова йде про галузі цифрової торгівлі та цифрових послуг, а також «зелені» технології.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *