Уряд змінив умови надання грантів на сади, теплиці та переробку

Внесено зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, Порядку надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі представника уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука.

Зазначені зміни спрямовані на розширення переліку напрямів витрат, які покриваються за рахунок грантів, а саме:

  • для закупівлі ліцензійного програмного забезпечення, тварин, товарів та послуг пов’язаних з виробництвом продукції/наданням послуг;
  • послуг маркетингу та реклами;
  • орендної плати за обладнання; придбання концесії на здійснення господарської діяльності.

Уточнено умови для подання заяв на отримання мікрогранту; встановлено необхідну кількість балів для прийняття рішення про надання мікрогранту або про відмову у наданні мікрогранту.

Надано можливість отримувачу доопрацювати бізнес-план для подальшого розгляду заяви Державним центром зайнятості.

Зміни до Порядку надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств передбачають, що отримувач може отримувати один грант або для створення одного нового переробного підприємства або збільшення потужностей існуючих виробництв переробних підприємств. Також диференційовано кількість працевлаштованих в залежності від розміру наданого гранту.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *