Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
З половини експортованого зерна на сплачено жодної копійки податків, – Гетманцев | ► КОППСТ

З половини експортованого зерна на сплачено жодної копійки податків, – Гетманцев

Деякі із земель українці оброблять, але за документами ці землі не обробляються. Таким чином з половини експортованого зерна не сплачуються податки, заявив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор.

«Фермер взяв це зерно, воно чорне, походження в нього немає, оформив його на фіктивну фірму, завантажив на судно, корабель пішов, потім він переписав це зерно на таку ж фіктивну фірму декілька разів за кордоном, вони переуступили це зерно декілька разів, гроші в країну не повернулись, жодної копійки податків не сплачено. І такого зерна приблизно половина», – сказав Гетманцев.

За його словами, у такому випаду «митниця і правоохоронні органи не досконалі», тому і виникла потреба законопроєкту боротьби з чорним зерном.

«Механізм полягає у тому, що у кожного зернятка має бути історія. Тобто експортувати зможе лише платник ПДВ, у платника ПДВ на це зернятко має бути вхід ПДВ і так до першого виробника. Весь цей ланцюг має бути з ПДВ. Якщо у тебе немає документа походження цього зерна, тебе не випускають нормою закону», – пояснив Гетманцев.

Він розповів, що СБУ пропонує надати тримісячний строк, щоб аграрії змогли сплативши державі великий відсоток від вартості чорного зерна і одноразово його вивести.

«Але поки йде обговорення», – додав Гетманцев.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *