За кількістю реєстрацій у Державному аграрному реєстрі лідирує Львівщина

За перших декілька днів функціонування Державного аграрного реєстру Львівщина лідирує за кількістю реєстрацій, а саме 19,5% у відношенні по Україні припадає на Львівську область.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що з 12 серпня цього року Мінагрополітики спільно з проєктом підтримки ЄС запустили онлайн-платформу для підтримки агровиробників — Державний аграрний реєстр. 

У Реєстрі по Україні вже першого дня зареєструвалися 1534 агровиробники. Серед них 16,8% припадає на фізичних осіб, 13,4% на ФОП, 69,9% — юридичні особи. 

«Реєстрація в ДАР стала ще простішою, потрібно виділити лише декілька хвилин та мати індивідуальний цифровий підпис або BankID, вказати свій номер та електронну пошту. Агровиробники, зареєстровані в Реєстрі, в майбутньому зможуть подавати заявки на отримання усіх видів підтримки: як за кошти державного бюджету, так і міжнародних грантів або технічної допомоги. В найближчий час у ДАР з’явиться можливість подати заявку на отримання бюджетних коштів за такими напрямами: на один гектар земель сільськогосподарського призначення; за утримання корів усіх напрямів продуктивності», — зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *