За минулий тиждень сапери обстежили понад 6 тис. га сільськогосподарських земель

За минулий тиждень підрозділи ДСНС, Міністерства оборони, Державної служби спеціального транспорту та неурядові оператори обстежили понад 6 тисяч гектарів земель сільгосппризначення. Переважна більшість з обстежених земель – на півдні країни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Урядовий портал.

«Попри дуже складні виклики для наших рятівників та військових, пов’язані з терористичним актом на Каховській ГЕС, планова робота з розмінування триває. Минулого тижня обстежено 6383 гектари сільгоспземель. З них в Херсонській області обстежено 3724 гектари, розміновано – 3590. В Миколаївській області обстежено 2106 гектарів. При цьому фахівці з розмінування встигали оперативно знешкоджувати міни з розмитих мінних полів агресора, які течією прибило до берега», – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

За її словами, загалом з початку року обстежено понад 127 тисяч гектарів земель сільгосппризначення.
Нагадаємо, чотирирічний план передбачає першочергове обстеження, та, за необхідності, очищення та розмінування понад 470 тисяч гектарів земель сільгосппризначення. Мета цього року – повернути до використання до 165 тисяч гектарів. Це близько 35% від усього обсягу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *