За рахунок відновлюваних джерел енергії у Великій Британії вирощуватимуть ягоди цілий рік

Британська компанія Clock House Farm запустила проєкт із вирощування ягід незалежно від сезону за рахунок використання відновлюваних джерел енергії. Вартість реалізації проєкту склала 10 млн фунтів стерлінгів. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на freshplaza.

Виробник фруктів та ягід інвестував у технологію, завдяки якій можна використовувати тепло з прилеглої річки Мідвей. 

На створення системи теплових насосів, що працюють за рахунок температури води у річці, пішло три роки. Крім того, компанія стала найбільшим інвестором в екологічно чисту енергію серед виробників м’яких фруктів у Великій Британії.

Завдяки впровадженню зеленої технології відбувається забезпечення енергією плантації малини (валовий збір 150 тонн) та ожини (валовий збір 300 тонн) площею 6,5 га. У такий же спосіб обігріватиметься плантація суниці садової, яку планують запустити до 2024 року. У компанії вважають, що збирання ягід з нової плантації може досягти 200 тонн.

Clock House Farm вирощує продукцію в політеплицях, а не в стандартних тунелях. У компанії вважають, що завдяки новому методу обігріву теплиць, врожайність буде стабільнішою, ніж за інших способів теплопостачання тепличних комплексів.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *