За три місяці росія знищила в портах майже 300 тисяч тонн зерна

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте під час візиту до Одеси відвідав Одеський порт, де він на власні очі побачив наслідки атак російської армії на інфраструктуру, залучену в аграрному експорті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на radiosvoboda.

«17 масованих атак з моменту виходу росії з зернової угоди, зниження на 40% експортного потенціалу портів, майже 300 тисяч тонн знищеного зерна – це спроба росії поглибити продовольчу кризу в тих країнах, які залежать від українських продуктів», – прокоментував візит Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Водночас, за словами Кубракова, судна продовжують рухатися «українським коридором», створеним після виходу росії з Чорноморської зернової угоди:

«На сьогоднішній день вже 21 судно скористалися цим коридором для експорту та 25 суден зайшли до портів під завантаження. Ми продовжуємо працювати над розширенням коридору, це наша відповідальність за продовольчу безпеку світу».

Загострення ситуації навколо експорту українського зерна сталося після виходу росії із Чорноморської зернової ініціативи влітку цього року. Після того росія активно атакує ракетами чи дронами українські порти, зокрема дунайські Рені та Ізмаїл.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *